Skip links

Dr.Drukiye Gocer

Tedavilerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin...

Dr. Rukiye Göçer kimdir ?

Dr.Rukiye Göçer 2009 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezunu olup, aynı Fakültede Ortodonti Ana Bilim dalında doktora eğitimini tamamlayarak Uzmanlığını almıştır.

*Diş çapraşıklıkları-bozuklukları-ayrıklılarının tedavisi,
*Şeffaf plaklarla dişlerin düzeltilmesi,
*Tel tedavisi,
*Fonksiyonel tedaviler (alt çene geriliği, üst çene geriliği, alt çene ileriliği)
*Çenelerin büyüme ve gelişiminin yönlendirilmesi,
*Dil itimi, yanlış yutkunma, parmak emme gibi yanlış alışkanlıkların önlenmesi
*Ortodontide mini vida kullanımı,
*Gömülü dişlerin sürdürülmesi,
*Diş-çene bozuklukları,
*Damak darlıklarının tedavisi,
*Dudak Damak yarığı tedavisi,
*Solunum yolu problemleri,
*Diş sıkma-gıcırdatma problemlerinin tedavisi,
*İnvisalign tedavisi,
*Çene eklemi bozuluklarının tedavileri
uzmanlık alanındadır.

Tez çalışmasını Konjenital Diş Eksikliği olan vakalarda 20 yaş dişlerinin eksikliği prevelansının incelenmesi konusu üzerine yapmıştır. Ortodonti alanında yurtiçi-yurtdışı bir çok kongre ve sempozyuma katılmış, kendi alanında bir çok sertfika almaya hak kazanmıştır. Alanında ulusal ve uluslararası bir çok bilimsel çalışmaya ismini yazdırmıştır. Yine Tıp alanında eğitimlerini tamamlayarak Medikal estetisyenlik ünvanını almıştır.
2009 yılından bu yana kurucusu olduğu DentAdaL’s Ağız ve Diş Sağlığı Polikliği Çayyolu ve Polatlı şubesinde Hekim ve işveren olarak çalışmaktadır. Bugüne kadar sayısız vaka kabul etmiş ve başarıyla tamamlamıştır.
Istanbul Üsküdar Üniversitesinde Tasavvuf araştırmaları enstitüsünde Master yapmıştır. Halen Uluslararası İlişkiler Bölümünde lisans eğitimi almaya devam etmektedir.
Polatlı ticaret Odasının 57 yıllık tarihinde İlk ve tek Kadın Meclis üyesi olarak görev almaktadır. Yine Polatlı Ticaret Odası OSB Müteşebbis Heyet üyesidir. Burada Hesap İnceleme Komisyonu Başkanlığı görevini de yürütmektedir. 5 yıldır TOBB Kadın Girişimciler icra Kurulunda Başkan Yardımcılığı pozisyonunda birçok proje çalışması yürütmektedir. Aktif olarak yer aldığı bir çok STK bulunmaktadır. ANGİKAD 6. Dönem yönetim kurulu üyesidir.
Eğitimi: Doktora, Master
Mesleki deneyim: 15 yıl
Firma adı: DentAdaL’s Ağız Diş Sağlığı Polikliniği